Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bayındır Ambalaj Avrupa'ya Açılıyor

Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarından biri olan Toyota A.Ş.'ye ambalaj alanında hizmet veren Bayındır Ambalaj, Avrupa'ya açılıyor.
Bayındır Ambalaj Avrupa'ya Açılıyor
Bayındır Ambalaj büyüyor...

Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarından biri olan TOYOTA A.Ş.’ye ambalaj alanında hizmet veren Bayındır Ambalaj, Avrupa'ya açılıyor.

1999 yılında Bursa'da üretime başlayan Bayındır Ambalaj, Bursa'da devam eden üretiminin yanında şu an Adapazarı ve Bilecik'te yer alan fabrikaları ile üretimine devam ediyor.

Bugün dünyanın en büyük otomotiv firmalarından Toyota'nın Türkiye'deki ambalaj tedarikçisi olan Bayındır Ambalaj, yine Toyata'nın yurt dışında üretim gerçekleştiren fabrikalarına ihracat için geri sayıma başladı.

Artan talebe paralel olarak üretim kapasitesini de arttıran Bayındır Ambalaj, Adapazarı'ndaki fabrikası ile üretim bandını ve üretim kapasitesini de %50'ye yakın bir oranda arttırmış bulunuyor.

Ar-Ge için yaptığı yatırımlara ciddi bütçeler ayıran Bayındır Ambalaj, şu an yıllık 1.200 ton olan oluklu mukavva işleme kapasitesini de bu doğrultuda ciddi oranda arttırmış bulunuyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017