Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bayraktar Holdingde Faveo Eğitimleri

Bayraktar Holding kuruluşlarından, Ege Endüstri ve Ege Fren firmalarında, IMDS (Uluslararası malzeme veri sistemi) eğitimi, otomotiv sektörü istekleri olarak...
Bayraktar Holdingde Faveo Eğitimleri
Bayraktar Holding kuruluşlarından, Ege Endüstri ve Ege Fren firmalarında, IMDS (Uluslararası malzeme veri sistemi) eğitimi, otomotiv sektörü istekleri olarak tanımlanan APQP, PPAP, FMEA ışığında 14 - 15 Haziran 2011 tarihlerinde 2 gün olarak sağlanmıştır.

Uzun vadede atık yönetiminin, ELV direktifi, GADSL, REACH ve Ana otomobil üreticilerinin, Yasaklı ve kısıtlı malzeme kullanımı kriterleri ile birlikte sistemin gerekliliklerinin anlatıldığı eğitim programında, holding kuruluşu olan her iki kurum yöneticilerine sağlamış oldukları ürünlerin MDSYSTEM veri kayıt ortamında kayıtlayacakları ile ilgili bilgilerin uygulamalı olarak aktarımı sağlanmıştır. Veri kayıt sisteminin verimli kullanılması konusunda bilgilendirilen kurum çalışanlarının. Yeni ürün çalışmalarında, gerek tasarım gerekse malzeme belirlenmesinde uygulayacakları yöntemlerinde paylaşımı sağlanmıştır.

Eğitim sonucunda kurumun ürün gamında yer alan bir çok alt ürün ve ana ürün guruplarının sisteme girişleri sağlanarak etkin bir bilgi ve veri yönetimin oluşturulması sağlanmıştır. Özellikle TS3 (ISO TS 16949:2009) standardı gereği, Tedarikçi geliştirilmesi konusunda bilgilendirmeler yapan, IMDS Veri yönetim sistemi eğitimcimiz Sn. Ahmet SONER sağlanan bu eğitimin genele yaydırılması ve tedarikçilerinde sisteme katkı koyması konusunda açıklamalarda bulundu.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017