Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bebeğin Gazı Nasıl Çıkarılır?

Bebeğinizi emzirmeniz mutluluk verici bir deneyimdir, ancak onun gazını çıkarmak da bir o kadar önemlidir. Peki, bebeğinizin gazı nasıl çıkarılır biliyor musunuz?
Bebeğin Gazı Nasıl Çıkarılır?
Bebeğinizin gazını nasıl çıkarabileceğinizi bilmiyorsanız bu haber tam size göre… Bebeğinizi emzirmeniz mutluluk verici bir deneyimdir, ancak onun gazını çıkarmak da bir o kadar önemlidir. Gaz çıkarmak bebeğinizin yuttuğu havadan kurtulmasını sağlar. Böylece yediğini çıkarmak riskini azaltır. Bebeğinizin gazını çıkartmanın kolay bir görev olduğunu düşünüyorsanız, sürprizlere açık olun çünkü bu bir nevi sanattır. Bazı bebekler normal bir pozisyonda bu olayı gerçekleştirebilirken, bazıları farklı zamanlarda ve farklı pozisyonlarda gaz çıkarabilirler. Şimdi, bebeğinizin gazını nasıl çıkartabileceğinizi düşünüyorsanız bu metotları okumalısınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017