Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bebeğiniz Biberonla Nasıl Beslenir?

Bebeğin biberonla beslenmesi getireceği kolaylıkların yanı sıra oldukça titizlik gerektiren bir iştir. Bebeğinizi biberonla nasıl beslemeniz gerektiği konusunda uzmanlar bakın neler diyorlar…
Bebeğiniz Biberonla Nasıl Beslenir?
Biberonla beslenmenin getireceği en önemli sorun, bebeğinizde mide rahatsızlıklarına ve ishale yol açabilecek bakterilere karşı aşırı titiz ve dikkatli olmak zorunluluğudur. Başlangıçta kendi sütünüzü de baskılamanız gerekecektir. Kendi sütünüzün yetmeyeceğinden kaygılanıp bebeği biberon ile beslemeye yönelmiş olabilirsiniz; oysa biberonla beslerken sütle dolan memelerinizin verdiği rahatsızlık sizi şaşırtacaktır.

Biberonla beslenen bebeklerin kiloları dikkatle izlenmelidir. Fazla kilo alıyorsa, nedeni onu fazla beslemeniz olabilir. Mama çok yoğun olursa zarar verebilir, kutu üzerinde yazılı bilgileri ve talimatları dikkatle okuyun.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017