Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bebekle Tatile Giderken Alınması Gerekenler

Bebekle tatile çıkılır mı? Elbette! Üstelik bebeğinizin sırf anne sütü aldığı dönemlerde yapacağınız tatiller, en rahat geçireceğiniz tatiller olacaktır. Peki, tatile çıkmadan önce alınması gerekenleri biliyor musunuz?
Bebekle Tatile Giderken Alınması Gerekenler
Bu “Bebeğimle tatile çıkabilir miyim?” sorusu, anneler tarafından cevabı en çok merak edilen ve hekimlere en sık yöneltilen sorulardan biridir. Uzmanlar bu soruyu şöyle yanıtlıyorlar: “Evet çıkabilirsiniz. Hatta bebeğinizin sırf anne sütü aldığı dönemlerde yapacağınız bu tatiller, en rahat ve kolay geçireceğiniz tatillerden olacaktır, ancak yine de bebeğinizin ilk aşılarını yaptırarak tatil çıkmanız daha güvenlidir.”

Bebeğinizle tatile çıkmadan önce almanız gerekenler ise şunlar; ateş düşürücü, böcek veya sinek sokmalarına karşı jel, antialerjik şurup, pişik kremi, 50 faktörlü koruyucu nemlendirici, yaralanmalar için batticon, antibiyotikli pomat, gazlı bez, flaster, gaz ilacı, diş jeli, göz damlası ve Sf burun damlası.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017