Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beck's Etiket Tasarım Yarışması Devam Ediyor!

Tüm dünyada sanat ve bağımsız düşünceye verdiği önemle bilinen Beck’s, ülkemizde sanat ve tasarım kültürüne destek vermek için Beck’s Etiket Tasarım Yarışması’nı hayata geçirdi. Özgür düşünenlerin kendi tasarımlarıyla katılabileceği yarışmada son katılım 1 Temmuz.
Beck's Etiket Tasarım Yarışması Devam Ediyor!
Gerek dünyada gerekse ülkemizde sanatın önde gelen destekçilerinden Beck’s’in ülkemizde tasarım kültürünün ve bağımsız düşüncenin gelişimi amacıyla hayata geçirdiği Beck’s Etiket Tasarım Yarışması, dünyaca ünlü sanatçı Hüseyin Çağlayan’ın yarışma için özel olarak tasarladığı Beck’s etiketinin tanıtımıyla başladı.

Efes Türkiye Lisanslı ve İthal Markalar Pazarlama Müdür Şebnem Bolkan, Beck’s’in Bremen’de 1873 yılından bu yana üretilen ve yeşil şişede sunulan ilk bira olduğunu belirterek, “Beck’s, global olarak her zaman sanatın, yaratıcılık ve bağımsız düşüncenin destekçisi olmuş ve bu alanda pek çok proje hayata geçirmiş bir marka. Beck’s Etiket Tasarım Yarışması ise ülkemiz özelinde hayata geçirdiğimiz bir proje.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017