Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Behzat ǒnin Şule’si Ayça Eren Kimdir?

Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç. ile birlikte bir anda tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Ayça Eren, sahip olduğu bu popülerliğe rağmen Ankara’da mütevazi bir hayat sürüyor. Dizide Behzat amirin sıra dışı kızı Şule’yi oynayan Eren, dizide canlandırdığı karakterin kendisinden çok da farklı olmadığını söylüyor.
Behzat ǒnin Şule’si Ayça Eren Kimdir?
Ruh haline göre değişen saçç rengi, rengarenk kıyafetleri ve marjinal tarzıyla bir anda hayatımıza giren Ayça Eren, günlük hayatta da aslında dizide canlandırdığı karakterden farksız. Oyunculuk gibi bir çocukluk hayali olmadığını söyleyen Eren, daha çok kamera arkasında yani işin yatırım safhasında yer almaktan keyif aldığını anlattı. Eren, gelecek planlarıyla ilgili “Yarınımı bile beklentiyle yaşamaktan hoşlanmıyorum. Ben isteklerim doğrultusunda çabalamaya devam edeyim mutlaka güzel şeyler olacaktır” diyor.

Behzat Ç. dizisiyle birlikte hayatında nasıl bir değişim oldu? Oyunculuk çocukluk hayalin miydi?

Hayat tarzım çok değişmedi aslında. Sadece hayatıma devam etmek istediğim alanda beni besleyenn daha fazla insan, durum ve ortam var artık. Oyunculuk çocukluk hayalim değildi. Ben daha çok kamera arkasında daha doğrusu görsel işlerin yaratım safhasında yer almaktan keyif aldım. Yani parçası olmak değildi planım. Aslında bu durum kamera önündeyken bana faydalı oluyor. Aynı anda “Kameranın arkasında olsaydım ne görmek isterdim”i düşünerek yaklaşabiliyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017