Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beko, FA Cup'ın Sponsoru Oldu

Dünyanın en eski kupası olan FA Cup'ın resmi destekleyicisi olan Beko, FA Cup ile 500 milyon kişiyi ekrana kilitleyecek.
Beko, FA Cup'ın Sponsoru Oldu
Beko, tarihin en eski kupasına adını yazırmak için kolları sıvadı. İngiltere'de birçok futbol faaliyetine sponsor olan Beko, 1871'den bu yana düzenlenen ve son olarak Chelsea'nin sahibi olduğu FA Cup'ın da resmi destekleyicisi oldu. 500 milyon kişiyi ekran başına kilitleyecek organizasyona 2012-2013 ve 2013-2014 sezonları boyunca Beko'nun dayanıklı tüketim malları alanında sponsor olacağını belirten FA Küresel İş Geliştirme Başkanı Sean McAuliffe, "Beko'yu sponsorlarımız arasında görmekten çok mutluyuz. Beko spor alanında ve özellikle futbolda çok başarılı bir geçmişe sahip. Zengin ürün gamı ile de futbol taraftarlarına ve ailelerine hitap ediyor" dedi.

Beko Plc Genel Müdürü Ragıp Balcıoğlu ise, "Dünyanın en eski, en fazla takip edilen ve İngiltere futbolunun en önemli turnuvası konumundaki FA Cup organizasyonuna resmi destekleyici olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Köklü mirası ile FA Cup ve Beko markasının bir araya gelmesi, markamızın hedef kitlemiz ile iletişimi açısından çok faydalı olacak diye konuştu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017