Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bel Gamzesi Estetiği Nedir?

Venüs gamzesi olarak isimlendirilen bel gamzeleri için estetik yaptırmak son dönemin modası. Çekici olarak algılanan bel gamzeleri genellikle genç kızlar tarafından tercih ediliyor.
Bel Gamzesi Estetiği Nedir?
Belde gamze için de estetik yaptırılır mı demeyin! Son yıllarda çok tercih edilen yöntemlerden biri de bel bölgesindeki gamzeler. Uzmanlar özellikle son yıllarda moda olan düşük bel pantolonlar ve mini bikini modelleri nedeniyle bu gamzelere olan ilginin arttığını belirtiyorlar.

Venüs gamzesi olarak isimlendirilen bel gamzelerinin daha çok 18-30 yaş arasında kadınlar tarafından tercih edildiğini söyleyen Op. Dr. Hasan Fındık, “Venüs gamzesi hem erkekte hem de kadınlarda görülen hemen poponun üst kısımlarında bulunan iki gamzedir. Venüs gamzesi çekici olarak algılanıyor. Bele yapılan bu uygulama çoğunlukla genç kızlar tarafından tercih ediliyor.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017