Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Belediyeler Marka Oluyor

Türkiye’deki marka başvurularının her geçen gün arttığı ve marka isimlerinin birer prestij sembolü haline geldiği şu günlerde artık belediyeler de marka olma yolunda hızlı adımlar atıyor.
Belediyeler Marka Oluyor
Türkiye’deki marka başvurularının her geçen gün arttığı ve marka isimlerinin birer prestij sembolü haline geldiği şu günlerde artık belediyeler de marka olma yolunda hızlı adımlar atıyor. Ülkenin farklı illerinden 49 belediye kendi isimleriyle marka başvurusunda bulunurken büyük şehirlerin birçoğu markalaşma konusunda sınıfta kaldı.

Aralarında Sakarya, Eskişehir gibi illerin de bulunduğu 50 farklı belediye kendi ismiyle marka başvurusunda bulunurken İstanbul, Ankara, İzmir gibi ilk sıradaki büyükşehirlerin ve bağlı ilçelerin tescil yoluna gitmemesi dikkat çekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017