Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bell & Ross Saatler Büyülüyor!

Bell & Ross, İsviçre saatçilik kültürüne sadık kalarak limitleri zorlayan ekstrem koşullarla karşılaşan kişilere yönelik saatler yaratıyor. Öyle ki zaman, bu kişiler için sadece bir gereç değil aynı zamanda tutku.
Bell & Ross Saatler Büyülüyor!
Bell & Ross, mükemmel bir okunurlukta sn derece orijinal bir göstergeye sahip WW1 Heure Sautante’ı yarattı. Bu modelin yapım aşamasında saat dehası Vincent Calabrese ile işbirliği gerçekleştirdi. Bell & Ross, İsviçre saatçilik kültürüne sadık kalarak limitleri zorlayan ekstrem koşullarla karşılaşan kişilere yönelik saatler yaratıyor.

Bu sayısal komplikasyon, rakam olarak saatleri takvim gibi sabit bir gösterge içerisinde belirtiyor. Saatleri gösteren “akrep”in yerine, dönerek çalışan ve rakamları gösteren bir disk yerleştirilmiş. Zaman ilerleyip, bir saat dolduğunda, 12 rakamının yerinde bulunan saat göstergesi anında değişiyor. Saat göstergesi, dakikaları gösteren yelkovanın yörüngesinde mükemmel bir şekilde konumlandırılmış. Güç kaynağı göstergesi saat 6’nın yerine yerleştirilmiş. Saatlerin akışını ve anında değişimini sağlayan mekanizmanın bir güce ihtiyacı var. Elbette güç rezervi buradaki işlevini tam anlamıyla başarıyor öyle ki saat mekanizmasının mükemmel işleyişi için gerekli olan enerjiyi ölçüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017