Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ben Bass Kimdir? Ben Bass Röportajı

17 Eylül Pazartesi akşamı başlayan ve haftada bir ekrana gelen polisiye dizi ‘Rookie Blue’nun başrol oyuncusu Ben Bass, “Otomobille gezerken zaman zaman polislerin de bana eşlik etmesi çok güzel” diyor.
Ben Bass Kimdir? Ben Bass Röportajı
Tam üç sezondan bu yana devam eden ve Universal Channel Teledünya platformunda yayınlanan ‘Rookie Blue’ adlı polisiye dizide Sam Swarek adlı bir polisi oynayan Ben Bass, rolünden ve dizinin devam etmesinden son derece mutlu. Ben Bass, Hafta Sonu’nun sorularını Amerika’dan “Okurlarınıza Sevgilerimle” diyerek cevapladı.

Hayranlarınızdan nasıl tepkiler alıyorsunuz?

Herkes ikinci sezonu birinciden daha çok sevmişe benziyor. İlk sezonun üzerine çıktığımızı düşünüyorlar ve hikayeleri daha çok beğendiklerini dile getiriyorlar. Geçen gün spor salonundayken birinin bana eğik sehpada yardımcı olmasına ihtiyacım vardı. Ben de ne yaptığını biliyormuş gibi görünen iri bir adamın yanına gittim. Ondan rica ettim ve “Evet, tabii ki” dedi. Geldi, gerçekten de yardımcı oldu, seti bitirdik. Daha sonra eğildi ve dedi ki: “Sen o aktör müsün? Üçüncü sezonu yapıyor musunuz?” Ben de; “Evet, yapıyoruz. Seninle tanıştığıma memnun oldum. Yardımın için teşekkürler” dedim. Genelde sevecen ve oldukça saygılılar. İnsanlar bizi tanımaya başladıkça bunu gibi daha çok şey yaşanıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017