Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ben Bilmem Eşim Bilir’in Sunucusu İlker Ayrık Kimdir?

İlk sunuculuk denemesi olan ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ programıyla izleyenlerin beğenisini kazanan İlker Ayrık, “Yarışmaya katılıp arabayı almak isteyenler sokakta yolumu çeviriyorlar” diyor.
Ben Bilmem Eşim Bilir’in Sunucusu İlker Ayrık Kimdir?
Sunuculuğunu yaptığı ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ adlı programda kadınların erkeklerden daha başarılı olduğunu söyleyen İlker Ayrık, programda yer alan oyunları da çok seviyor.

İlker Ayrık kendisini bize nasıl anlatıyor?

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldum. 2005 yılında Aykut Taşkın’la birlikte Pervasız Tiyatro’yu kurduk. 2008’de ‘Cimri’ adlı oyunla Kent Oyuncuları’na katıldım.

Tiyatro oyunculuğu dışında sinema, dizi ve reklam çalışmalarınız da oluyor…

2002’den beri bu yoğun tempo içindeyim. Şu anda bu yarışma dışında ‘Seksenler’ dizisinde oynuyorum.

Programdaki oyunları siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bence en zor oyun, araba çekmek. Pek çok kişiye kolay gibi görünse de bana göre en zor oyun bu. Araba noktasına gelmişseniz, ikinci bir şansınız yok demektir. Arabayı bir metre 20 santim çekemezseniz kaybediyorsunuz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017