Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bengü’nün Yeni Albümü ‘Anlatacaklarım Var’

‘Anlatacaklarım Var’ adlı yeni albümünü çıkaran Bengü, artık kendi işinin de patronu oldu ve prodüktörlüğe ilk adımını attı. Yaz aylarında geçirdiği trafik kazasıyla herkesi üzüntüye boğan şarkıcı, yaralarını sardı ve güçlü bir kız olarak aramıza geri döndü.
Bengü’nün Yeni Albümü ‘Anlatacaklarım Var’
Kıpır kıpır, içi sevgi dolu, hayata gülen gözleriyle bakar her zaman Bengü… Kalp kırmaktan korkar, naziktir, kibardır. İşinde de inanılmaz titizdir, her zaman müziğin en kalitelisini yapmak için uğraşır. Müzik dünyasına adım attığı günden beri başmakları yavaş yavaş ama emin adımlarla çıktı. Son albümüyle anlatacağı şeyler birikmiş. Biz de hem sohbet etmek hem de dertleşmek için buluştuk.

Albümün adı ‘Anlatacaklarım Var’ ama öyle bir şarkı yok.

Bengü: Herkes bir şarkı ismi olduğunu düşündü ama albümün ismi benim son dönemde biriktirdiklerimle alakalı. Bir gün Burak Yeter’le sohbet ediyorduk; “İki şarkım var ama acaba albümün ismi ne olsun?” dedim. Bu arada kendimi anlatıp duruyordum. Burak da, “Yani bize anlatacakların var” dedi. “Evet, çok şey var.” dedim. Böylece albümün ismi çıktı. İsim babasına Burak Yeter diyebilirim.

Peki her şeyi anlatabildin mi? İçini dökebildin mi?

Bengü: Çok şey var. İnsanın kalbi gün içinde bile dolup taşıyor. Yavaş yavaş şarkılarla anlatmaya başladım.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017