Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beren Saat, Brave Filminde Seslendirme Yaptı!

Disney Pixar’ın ‘Brave’ yani ‘Cesur’ isimli filmini seslendiren Beren Saat, filmin ana karakteri olan korkusuz ve özgür ruhlu prenses Merida’ya hayat verdi. Bu çok eğlenceli ve duygusal film 7 Eylül’de üç boyutlu olarak gösterime girecek.
Beren Saat, Brave Filminde Seslendirme Yaptı!
Kenan Doğulu ile mutlu bir beraberliğe yelken açan Beren Saat, şu sıralar Los Angeles’ta sevgilisiyle tatil yapıyor. Amerika’ya gitmeden önce de Disney Pixar’ın ‘Brave’ yani ‘Cesur’ isimli filmini seslendirdi. Beren Saat, filmin ana karakteri olan korkusuz ve özgür ruhlu prenses Merida’ya hayat verdi. Geleneklere karşı çıkıp, kaderini değiştirmek için mücadele eden bir karakter olan Merida’ya Beren’in sesi çok yakışmış. Güzel oyuncu da, özgür ruhlu, yetenekli ve tutkulu bir karakteri seslendirdiği için çok mutluymuş. Bu çok eğlenceli ve duygusal film 7 Eylül’de üç boyutlu olarak gösterime girecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017