Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beren Saat Kimdir? Beren Saat Röportajı

Nar Taneleri projesi yararına tasarladığı tişörtle ve tamamen makyajsız ELLE kapağında sizinle buluşan bu kız, gerçekte kimdi? Bu sorunun cevabını Los Angeles'ta, pırıl pırıl bir sahilde bulduk.
Beren Saat Kimdir? Beren Saat Röportajı
Beren Saat hakkında herkesin bir fikri var: Kalabalıklardan hoşlanmayan, özel hayatını paylaşmayan, kimilerine göre biraz soğuk bile sayılabilecek bir “figür” o. Bizim karşılaştığımız Beren ise çok farklıydı: Eğlenceli, enerjik, komik ve aşık. Los Angeles’ta geçirdiğimiz günler boyunca hem profesyonelliğini hem de güzelliğini konuşup durduğumuz Beren’le fotoğraf çekiminde bir gün sonra Los Angeles County Museum of Art’ın avlusundaki kafede buluştu.

Okurlarımız kapağı görünce anlamış olacaklar, bu çekimde tamamen makyajsızsın. Bu herkesin cesaret edebileceği bir şey değil. Ne hissettin sana bunu önerdiğimizde, bir çekince yaşadın mı?

Hemen evet demek istedim! Ben yıllardır kapak çekimi yapmıyordum çünkü. 7 yıl önceki ilk kapak çekimim de burnumla ve kaşımla oynadılar ve bana benzemeyen, 20 yaşındaki Beren’e benzemeyen, bambaşka bir kadın ortaya çıkardılar. Ben de o fikirden hoşlanmadım. Bana benzemeyen, ama kime göreyse idealiz edilmiş o güzel kızı sevmedim ve kendimi öyle görmek istemedim. Sonrasında da birkaç çekim yaptım ama kapak çekmek istemedim; çünkü o rötuşlanmış, artık kendine benzemeyen ya da hepsine birbirine benzeyen kadınlardan olmak istemedim.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017