Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BES'in Geleceği İçin Her Aileye 3 Çocuk Gerekli

Vakıf Emeklilik Genel Müdür Mehmet Bostan, Başbakan Erdoğan'ın her aileye 3 çocuğun gerekli olduğuna yönelik sözlerinin Bireysel Emeklilik Sistemi'nin geleceği için de doğru olduğunu söylüyor.
BES'in Geleceği İçin Her Aileye 3 Çocuk Gerekli
Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın her aileye 3 çocuğun gerekli olduğuna yönelik sözlerinin Bireysel Emeklilik Sistemi’nin geleceği için de doğru olduğunu söylüyor. Türkiye’de son 50 yılda ortalama ömür beklentisinin de 50’den 74’e yükseldiğinin altını çizen Bostan, “Nüfusun yaşlandığı ülkelerde sağlık ve sosyal güvenlik sistemlerinin sağlıklı olarak sürmesi mümkün değil” diyor.

Bostan, tüketicilere yönelik olarak şu mesajları veriyor: “Tüketiciler mümkün olduğunca sisteme erken girmeli, 40’lı yaşları beklememeli. İkinci olarak da genç yaşlarda daha yüksek getirili fonları tercih etmeliler. Bir de şunu da unutmamalılar; katılımcıların bütün varlıkları Takasbank’ta güvence altında bulunuyor. Bu nedenle tüketiciler harcama yapmaktan korksunlar; ama Bireysel Emeklilik Sistemi’ne korkusuzca gözü kapalı girsinler.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017