Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beşiktaş'ın Savaşçı Futbolcusu Fabian Ersnt

Beşiktaş taraftarı için vazgeçilmez isimlerden birisi Fabian Ernst. Her kelimesini seçerek konuşan, işine aşık, kendi halinde bir hayat yaşayan Alman futbolcu Futbol Extra'nın konuğu oldu.
Beşiktaş'ın Savaşçı Futbolcusu Fabian Ersnt
Beşiktaş’ın Ümraniye’de, yeşiller arasındaki son derece modern tesislerine vardığımızda antrenman henüz yeni bitmişti. Oyuncular odalarına doğru giderken biz de randevu saatini beklemeye koyulduk. Çok geçmeden Fabian Ersnt, siyah tişörtü ve olağan heybeti ile yanımıza gelerek son derece samimi bir ‘hoşgeldiniz’ dedi. Ardından ise koyu bir sohbete koyulduk…

Ülkemize gelmeden önce Hannover, Bremen, Hamburg ve Gelsenkirchen gibi şehirlerde yaşadın. Almanya’dan İstanbul’a gelirken beklentilerin neydi? Şaşırdığın ya da pişman olduğun bir nokta oldu mu?

Alman şehirleri ile İstanbul’u kıyaslayamazsınız bile. İstanbul mükemmel bir şehir. Çok hızlı, çok büyük… Almanya’da örneğin Hamburg ile kıyaslama yapılamaz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017