Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beşiktaş Rengarenk Fotoğraf Yarışması Başladı

Atlas İstanbul ve Beşiktaş Belediyesi, İstanbul’un en güzel ilçelerinden birini konu alan bir fotoğraf bir yarışması düzenliyor. “Beşiktaş Rengarenk Fotoğraf Yarışması” amatör ve profesyonel bütün fotoğrafçıları ilçenin renklerini, güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor.
Beşiktaş Rengarenk Fotoğraf Yarışması Başladı
Beşiktaş Belediyesi ve Atlas İstanbul, İstanbul’un en güzel ilçelerinden birini konu alan bir fotoğraf bir yarışması düzenliyor. “Beşiktaş Rengarenk Fotoğraf Yarışması” amatör ve profesyonel bütün fotoğrafçıları ilçenin renklerini, güzelliklerini keşfetmeye çağırıyor.

Beşiktaş İstanbul’un kültür, sanat ve eğitim merkezi. Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme ve Ortaköy’üyle Boğaziçi’nin en değerli bölgesi. Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe sarayları ve Ihlamur Kasrı’nın, sekiz üniversitenin, on binlerce öğrencinin ev sahibi. İstanbul’un ekonomi ve iş dünyasının tercihi de Beşiktaş; gece nüfusu 200 bine yaklaşan ilçenin gündüz nüfusu 2 milyonu buluyor.

Beşiktaş farklı kültürlerden beslenen İstanbulluların bir arada yaşadığı, üretim ürettiği, hayatı paylaştığı bir merkez. Kısaca Beşiktaş rengarenk! Yılda bir yayımlanan özel sayı Atlas İstanbul ve Beşiktaş Belediyesi, şimdi fotoğrafçılar için bu dünyanın kapılarını açıyor. Yarışmaya Beşiktaş ilçe sınırları içinde çekilmiş fotoğraflarla katılmak mümkün.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017