Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Yolları

Kimse sizi şen kahkaha atarken görmedi mi? Gülerken eliniz ağzınıza yapışıp kalıyor mu? Fotoğraftaki en asık suratlı kadın siz misiniz? Bu eziyete artık bir son verin ve son gülen siz olun!
Beyaz Dişlere Sahip Olmanın Yolları
Kötü dişlerin tek çaresi ağzının içini dolguyla doldurmak, dişleri beyazlatmak ve kaplama yaptırmak diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü güzel dişlere ve doğal olarak da güzel bir gülüşe sahip olmak için bunların dışında da yapmanız gereken birçok şey var. Yapılan araştırmalar güzel bir gülüşün daha akıllı, daha başarılı ve daha zengin gösterdiğini ortaya koyuyor. Bu nedenle gülümsemeyi elle kapatacak kadar hafife almamak gerekiyor.

*Hijyen

Dişleri fırçalamak ağzınızın sadece yüzde 25’inin temizlenmesine yardımcı oluyor. Fakat ağzınızdaki bakteriler bazen kalp hastalıkları, diyabet, diş eti hastalıkları ve hamilelik nedeniyle oluşabiliyor. Bu nedenle ağız bakımınızı yaparken fırçalamanın yanında aynı zamanda ağız temizliği için özel olan ağız gargaralarından da yararlanmalısınız. Ağız temizleyiciler plak oluşumunun engellenmesine de yardımcı oluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017