Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beyaz Zirveye Yolculuk: Uludağ

Toplamda 20 kilometre uzunluğa sahip pistleri ile Türkiye'nin en meşhur kayak merkezi Uludağ'ın mevsimi yaklaşıyor...
Beyaz Zirveye Yolculuk: Uludağ
Eteklerinde Bursa gibi büyük bir şehri barındıran Uludağ, bölgenin hatta Türkiye’nin en özel zirvelerinden biri. Bursa’ya kattığı eşi bulunmaz manzara ise Bursa’nın bir dağ şehri olduğunu daha da yakından hissettiriyor.

Yaz mevsiminde Uludağ’ın eteklerindeki serin yaylalar piknik için tercih edilirken, kış aylarında karla kaplı zirvesi tüm misafirlerini davet ediyor. Zirvede birçok Uludağ oteli hizmet veriyor. Çoğunluğunu lüks otellerin oluşturduğu Uludağ, özellikle hafta sonlarında dolup taşıyor.

Uludağ otelleri sadece Bursa’dan gelen misafirlerini ağırlamıyor, bunun yanında Kocaeli ve İstanbul’dan da birçok kişi Uludağ’ı tercih ediyor. Kişisel arabası olanlar 3 – 4 saatte zirvede yerini alırken, arabası olmayanlar ya da arabayla gitmeyi tercih etmeyenler için günübirlik turlar düzenleniyor.

Uludağ otellerinin en kalabalık olduğu, hatta neredeyse yer bulmanın güçleştiği zaman ise kesinlikle öğrencilerin tatile girdiği sömestr dönemi. Gerek gençler, gerekse aileler sömestr dönemi yaklaşırken hemen Uludağ otellerinde yerini ayırtıyor. Sizler de yerinizi hemen ayrıtın ve kayak keyfine başlayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017