Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Beylere Zaman Kazandıran Site: Beylere.com

Beylere.com, erkeklere yönelik iç çamaşırı ve kişisel bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren, 2012 Mayıs ayında hayata geçmiş yeni bir internet sitesi.
Beylere Zaman Kazandıran Site: Beylere.com
Melek yatırımcılardan aldıkları finansal destek ile yola çıkan site, kadınların hüküm sürdüğü alışveriş dünyasına, erkeklere yönelik olmasıyla iddialı bir giriş yapıyor.

Erkeklerin alışverişe ayırdıkları zamanın daha kısıtlı olması, kişisel bakım ürünleri ve iç giyim alışverişlerini angarya olarak görmeleri Beylere. com kurucuları Mustafa Oral ve Murat Karakaş’ı siteyi kurmaya yönlendiren en önemli etkenler.

Beylere.com, erkekler tarafından tercih edilen birçok markanın orijinal ürünlerini, kullanıcılarına indirimli fiyatlarla sunuyor. Seçilen her ürün tek bir sepette toplanıyor ve kargo ücreti tek bir sepet üzerinden alınıyor.

Firmanın getirmiş olduğu yeniliklerden biri ise, müşteri tarafından hazırlanan sepetin kullanıcıya belirli periyodlarla gönderiminin yapılması. Bu sayede bir kez yapılan alışveriş ile yıl boyunca kişisel ihtiyaçlar tamamlamış oluyor. Üstelik, kargo ücreti yalnızca bir kez ödeniyor, periyodik gelen diğer sepetlerin kargo ücretini ise firma üstleniyor.

Beylere.com müşterileri ile bir kerelik değil, uzunca süreler birlikte çalışmak için çıktığı yolda, erkeklerin zamanlarını daha değerli kılmak için hareket ediyor. Satış sonrası hizmetlere ayrı bir önem veren Beylere.com, kendini daha da geliştirmek için beylerden gelecek önerileri bekliyor.

“Erkeksen gel” sloganı ile yola çıkan siteyi, erkekseniz ziyaret edin ve bir yıllık alışverişlerinizi birkaç dakika içerisinde yapmanın keyfini yaşayın. Bayansanız eğer, yakınınızdaki beylere bilgi verin ki onların kıymetli zamanları da size kalsın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017