Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bilgemed Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Açıldı.

25.02.2011 tarihli 67 numaralı belge ile çalışma bakanlığı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü tarafından yetkiliendirilen BİLGEMED...
Bilgemed Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Açıldı.

25.02.2011 tarihli 67 numaralı belge ile çalışma bakanlığı iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğü tarafından yetkiliendirilen BİLGEMED ortak sağlık ve güvenlik birimi faaliyetlerine başladı.27.11.2010 tarihli resmi gazetede yayınlana üç ayrı yönetmelik ile iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin uygulanması doğrultusunda oluşturulan yeni mevzuat ile yeni bir dönem açıldı.

İşyeri hekimliği ve iş güvenliği hizmetlerini de kapsayan mevzuat doğrultusunda yetkilendirilen ortak sağlık ve güvenlik birimlerinden olan BİLGEMED, işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmetleriyle ve giderek büyüyen kadrosu ile alana yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor!

Konunun detaylarına bulunduğunuz web sayfasının ilgili menülerinden ulaşabilirsiniz.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017