Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bilgi Üniversitesi'nden İnteraktif Pazarlama Eğitimi

Dijital sistemde yakalanan fırsatlar ya insan kaynağı engeline ya da ''alaylı'' kişilerin yetersizliği sebebiyle sekteye uğruyor. Hal böyle olunca da sektöre eleman yetiştirmek zaruri bir hal alıyor. İşte Bilgi Üniversitesi bu açığı kapatmak için harekete geçti.
Bilgi Üniversitesi'nden İnteraktif Pazarlama Eğitimi
Günümüzde iş dünyasının hangi bölümde kariyer yapmak isterseniz karşınıza dijital olanaklar hakkında ne ölçüde bilgi sahibi olduğunuz sorusu çıkıyor. Özellikle pazarlama ve iletişim konularına yönelik konvansiyonel eğitim sistemlerinin geleceğe yönelik etkisinin yetersiz kaldığını düşünürsek ortaya azımsanmayacak bir ihtiyaç çıkıyor. Bu ihtiyaç durumuna halihazırda işlerini geliştirmek isteyen yöneticiler ve pazarlamacı dünyasının interaktif mecraya kayması ekleniyor ve dolayısıyla bu konuda aranan gereksinim iki katına çıkıyor.

Peki, bu ihtiyaca yönelik pazarlama, iletişim ve satış alanında bizi geleceğe taşıyacak, akademik bir eğitim programı yok mu? Cevap Bilgi Üniversitesi ve Next Akademi ortaklığında geliyor; bu konuda eğitim almak ve geleceğe kişisel yatırım yapmak isteyen kişilere Bilgi Üniversitesi ve Next Akademi ortaklığı, İnteraktif Pazarlama eğitimi veriyor. Yüksek lisans programı olarak yürütülen program Türkiye’de bu alanda bir ilk olma özelliğine sahip.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017