Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bilgemed İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezi

Bilgemed olarak 09.12.2011 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan Eğitim Kurumu Yetki Belgesi almış ve "İş Güvenliği Uzmanlığı" eğitimlerini gerçekleştirmeye hak kazanmış bulunuyoruz.
Bilgemed İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Merkezi
10 yılı aşkın süredir Mobil Sağlık alanında hizmet veren Bilgemed 25.02.2011 tarihinde Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş ve Bilgemed OSGB kimliği ile kısa süre içerisinde Bursa Bölgesinde 70'i aşkın sanayi firmasına İşyeri hekimliği ve İş güvenliği uzmanlığı hizmetini vermektedir. İş Sağlığı ve güvenliği alanında Bursa Merkez'de hizmet kalitesi ile öne çıkan Bilgemed, Sanayi firmaları tarafından OSGB alanında tercih edilir noktaya kısa sürede ulaşmış bulunuyor. Edindiği deneyim ve Kaliteli hizmet anlayışı ile Eğitim alanına da girerek Modern eğitim salonları ve nitelikli eğitim kadrosuyla Bilgemed Eğitim Merkezi olarak yeni kimliği ile yeni yılda hizmet vermeye başlıyor.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017