Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bilgisayarınızda Windows'u Nasıl Hızlandırırsınız?

PC'niz ağır aksak mı çalışıyor? Bir işlemin bitmesini beklerken uykunuz mu geliyor? Bilgisayarınızı hızlandırmanın yollarını keşfedin.
Bilgisayarınızda Windows'u Nasıl Hızlandırırsınız?
PC’nizin arı gibi çalıştığı zamanları hatırlıyor muşunu? Hızlıca açılır, işlemler ve görevleri kısa sürede tamamlar ve sizi belki de hiç bekletmezdi. Belki de artık bilgisayarınızın hızlı olduğu o zamanlar bir hayal gibi geliyor olabilir ama bilgisayarınız gerçekten o kadar hızlıydı ve yine o kadar hızlı olabilir.

Verimsiz sistem ayarları, sabit diskinizi karmaşaya çeviren uygulamalar ve dosyalar bilgisayarınızın zamanla ağırlaşmasına neden olur. Kurduğunuz yeni uygulamaların çoğu nadiren kullanacak olsalar da tüm sistem kaynakları kendilerine bağlama hakkını kendilerinde görürler ve diğer uygulamalara kaynak bırakmazlar. Bazı uygulamalar bilgisayarınızda sonra bile yer işgal etmeye ve kaynaklarınızı tüketmeye devam eder. Bilgisayarınızı temiz tutmak da tek başına çözüm değildir. Bu yazımızda bilgisayarınıza yeniden hız kazandıracak ipuçları, çözümler ve araçlar sunacağız. En güzeli de bu çözümlerin size tek kuruşa mal olmayacak olması.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017