Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bimcell Nedir? Bimcell’in Avantajları Nelerdir?

Zincir market sektöründe faaliyet gösteren BİM, şimdi de telekomünikasyon sektörüne el attı. Böylece üç büyük oyuncunun yer aldığı ve şiddetli rekabetin yaşandığı mobil sektörün dördüncü oyuncusu BİMcell oldu. Bakalım sektörde bundan sonra neler yaşanacak?
Bimcell Nedir? Bimcell’in Avantajları Nelerdir?
Kıran kırana bir rekabetin yaşandığı telekomünikasyon sektörüne geçtiğimiz günlerde yeni bir marka daha katıldı. Sektörde dengelerin değişmesine yol açabilecek bu marka perakende sektöründen tanıdığımız BİM’in yeni GSM operatörü BİMcell. Perakendede yaygın bir ağa sahip olan BİM, bakalım BİMcell’de de aynı başarıyı elde edebilecek mi? Zira sektördeki rekabetin durumu malum. Birbiri ardına dizilen kampanya paketleri, sürekli yenisiyle karşı karşıya kaldığımız atıflarla dolu televizyon reklamları ve GSM markalarının birbirlerine açtıkları davalar rekabetin şiddetini gözler önüne seriyor.

Bim İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Haluk Dortoğlu, BİMcell’in diğerlerinden farklı olarak yalın, şeffaf, şartsız ve koşulsuz bir hizmet sunduklarını vurguluyor. Bim’in gsm hizmetinde gizli fiyatların olmayacağını, düşük fiyatla yüksek hizmet kalitesi sunulacağını dile getiriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017