Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bir Alman Klasiği : Waldmann

Yazım gereçleri dünyasında profesyonel işçilik, gelenek ve kaliteden ödün vermeyen Alman markası Waldmann, 94. yaşını kutluyor. Gümüş ve kaplama bronzdan üstün kaliteli yazım araç ve gereçleri üreten marka, özellikle Türk işadamlarının vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.
Bir Alman Klasiği : Waldmann
Dünya yazım gereçlerini Türk pazarına sunan Art Group, 1918 yılında Almanya’da altın ve gümüşten kalemler üreterek piyasaya atılan Waldmann’ı tüketicisiyle buluşturuyor. Üretim tesislerinde modern teknolojiler kullanarak sağlığına zararlı materyallerden arınmış kalemler üreten marka, çeşitli tarz ve renkteki kalemleriyle müşterilerinin sayısını kurulduğu günden bu yana artıyor.

Waldmann, 1937 yılında Paris’te düzenlenen World Exhibition’da renkli kalemleriyle gümüş madalyayı almayı hak kazanmış, bu yazım araçları sunduğu fonksiyonlar ve tasarımı ile o zamanlar sıra dışı bir ürün olarak görülmüştü. Bugün Waldmann, geçmişte de tescillendiği gibi kendisini sıra dışı yüzeyler alanında bir uzman olarak görmekte ve “Alman Malı” sloganına sıkı sıkıya bağlı kalmaktadır.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017