Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bir Büyücü Peşinden Soul Sacrifice

Vita'nın Merakla beklenen aksiyon oyunu Soul Sacrifice alternatif bir dünyada fantastik bir macera ile karşımıza çıkaracak.
Bir Büyücü Peşinden Soul Sacrifice
Soul Sacrifice bir süredir yapım aşamasında olduğu içi görüntüleri ve videoları da yayınlanmış durumda ve görüldüğü kadarıyla da sağlam bir oyun olacağa benziyor. Oyunda isimsiz ve kendi yaratacağımız bir kahramanı kontrol ediyoruz ama güçlü bir büyücünün hayatına bakışlar atıyoruz aslında. Geçmişe dönüp onun neler yaşadığında rol alıyor ve bunların sonucunda da kendimizi geliştiriyoruz. Amacımızsa genel olarak birçok farklı yaratıkla karşılaşıp onların hikayesini dinlemek.

Oyunda yapacağınız seçimler direkt olarak oyunun ilerleyişini değiştiriyor; hikaye tamamıyla seçtiğiniz yönde ilerleyecek ve yaratıklarla karşılaştıkça, onları dinledikçe sizi kararınızdan caydırma olasılıkları da bulunacak. Yani oyunu bir katil olarak istemeyebileceksiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017