Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bir Hafta Sonu Projesi: Weople.com

Weople.com arkasına basit bir fikrin gücünü alarak her geçen gün kullanıcılarının katkılarıyla büyüyen, gelişen ve genişleyen bir sosyal platform; bir hafta sonu projesi.
Bir Hafta Sonu Projesi: Weople.com
Weople.com adını weekend ve people kelimelerinin birleşiminden alıyor. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan internet sitesi; haftanın beş günü çalışıp sabırsızlıkla hafta sonunun gelmesini bekleyen, bütün boş zamanlarını en eğlenceli şekilde dolu dolu geçirmeye çalışan insanların hafta sonuna dair isteklerini paylaştıkları ve isterlerse birbirlerinin planlarına dahil olabildikleri interaktif bir sosyal paylaşım platformu sağlıyor. Kullanıcılar birbirlerini takip edebiliyor, birbirlerinin isteklerine katılabiliyor ve bu isteklerle ilgili geçmiş tecrübelerini diğerleriyle paylaşabiliyorlar.

Aynı zamanda birçok markayla iş birliği içerisinde olan Weople.com, kullanıcılarının istekleri doğrultusunda markalara kullanıcılara özel fırsatlar yaratma ve tüketicileriyle bire bir ve samimi bir ilişki kurma şansı veriyor.

Güzel Sanatlar Grubu’nun yatırımıyla gelişen projenin altında son zamanlarda gerçekleştirdiği yenilikçi kampanyalarla dikkat çeken reklam ajansı Blab’ın imzası bulunuyor.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017