Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bir Hayatta Kalma Mücadelesi The Last Of Us

Playstation 3 kullanıcılarının merakla beklediği The Last of Us Bir bitki virüsünden ortaya çıkan kıyamet sonrasını konu alıyor.
Bir Hayatta Kalma Mücadelesi The Last Of Us
Ellie ve kendisinden yaşça bayağı büyük arkadaşı gerçekten büyük arkadaşı bir umutsuzluğun içinde. Ellie özellikle bir sıkımlık cana sahip ama neyse ki Joel, yağmacıların üstesinden geliyor. Oyunda silah ve cephane son derece kısıtlı. Tahta parçası, soba borusu gibi silah olarak nitelendirilen nesneler de birkaç kullanımda kolayca kırılıyor. Yani hiçbir zaman, hiçbir şekilde kendinizi güvende hissedemiyorsunuz.

Bildiğiniz üzere oyunda Ellie’yi direk olarak edemeyeceksiniz. Joel ise her zaman sizin kontrolünüde olacak. Düşmanlarının üzerine koşup onları yere yıkabilen veya duvara yapıştırabilen Joel, ateşli silahlarını da en acımasız şekliyle kullanılabiliyor. Düşmanlarının suratını pompalı tüfekle patlamaktan bile çekinmiyor zira yağmacılar ondan çok daha acımasız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017