Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bir İstila Hikayesi Xcom: Enemy Unknown

Fraxis Games tarafından geliştirilen XCOM: Enemy Unknown'da dünya dışı varlıkların istilasına karşı savaşacağız.
Bir İstila Hikayesi Xcom: Enemy Unknown
Gamescom 2012 fuarında tanıtımı gerçekleştirilen oyun, oyuncularına multiplayer oynama imkanı sunuyor. Xcom: Enemy Unknown sıra tabanlı bir taktik oyunu olduğu için oyuna başlamadan önce yapılacak seçimler ve taktiksel ayarlamalar hayati önem taşıyor. Hatta aslına bakılırsa bu ayarlarla oyunu daha oyuna başlamadan önce kazanıyorsunuz denilse yeridir, zira uzaylı ya da insan ırkını seçtikten sonra dakikalarca kaç ünite seçeceğinizi ve puan dağılımını ne şekilde yapacağınızı uzun uzadıya düşünmeni gerekiyor. Oyuna başlamadan önce 10.000, 20.000 veya sonsuz gibi bir puan seçimi yapıyor ve her “turn” için 60,90 veya 120 saniye bir süre belirliyorsunuz.

Oyuna başlandıktan sonra karakterleri hareket ettirmek ilk başta çok zahmetli gelebiliyor. Sonuçta XCOMEU sıra tabanlı bir oyun, bir rakip oynuyor bir siz oynuyorsunuz ama karakterleri tek tek toparlama, tek tek ateş ettirmek ve tek tek korumaya çalışmak gerçekten çok çok meşakkatli bir iş.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017