Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bisiklet Heyecanı Pro Cycling Manager 2012'de

Cyanide tarafından geliştirilen Pro Cyling Manager 2012 multiplayer desteği ile birlikte geliyor.
Bisiklet Heyecanı Pro Cycling Manager 2012'de
Pro Cycling Manager 2012 kapak üzerinde yazan Le Tour de France logosuna aldanmayın; zorunlu turlardan alternatif küçük turlara ve pistlere kadar birçok yarışa katılmak mümkün. Oynanışın serinin önceki oyunlarından pek bir farkı yok aslında. Çok farklı yollara sapmadan iyileştirme ve yenilikler yaparak, güncel kadrolarla baştan yaratılmış gibi. Single Player moduna baktığımızda, yönetici koltuğumuzda oturarak birçok farklı etkinliğe giriyoruz. Kariyer mi? Yollara düşene kadar yapmamız gerekenler çok fazla. Bisikleti seç, lastiği al, kaskı seç, takvimde boş bir döneme kamp ayarla, çalıştırıcıları belirle, sprinter ve climber’ları eğit, kadroyu güncelle; daha bunun forması var, sponsoru var.

Oyunda online olarak Armada denilen bir mod var. Sekiz tane kart seçiyorsunuz ve bunlardan bisikletçilerde tutun da kaska kadar çeşitli şeyler çıkıyor. Böylelikle takımı oluşturup turnuvaya giriyorsunuz. FIFA’daki Ultimate Team konsepti gibi diyeyim, daha net anlaşılacaktır. Bu kartlara gerçek para yatırarak da sahip oluyorsunuz ama sürekli oynadığınız sürece, pek de para harcamaya gerek olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca bir online modu daha var; yarışçı veya takımı seçip turlara katılıyorsunuz. Pist olduğu kadar açık alanda da gerçekleşiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017