Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bisikletçilere Müjde! Bisiklet Yolları Geliyor

Bisiklet sürmek isteyen bisikletçilere müjde nihayet Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan geldi. Bakanlık, bisiklet yolları yapımı için hazırlanan projelere destek verecek.
Bisikletçilere Müjde! Bisiklet Yolları Geliyor
İstanbul’la özdeşleşen trafik bu kentte yaşayanların en büyük şikayeti. Üstelik trafiğin artık ne günü var ne de saati… İşe, toplantıya geç kalsak da otomobilden ve toplu taşıma araçlarından başka bir çözüm gelmiyor aklımıza… Oysa büyük şehirlerde trafiği rahatlatacak belli başlı çözümlerden biri de bisiklet.

Çocukluktan reşit oluncaya kadar en iyi arkadaşımız olan bisiklete otomobil sahibi olunca veda ediyoruz. Onu hep çocukluğa yakışan bir hediye, heyecan olarak görüyoruz. Oysa sıfır karbon salınımıyla çevre dostu olan, zamandan ve maliyetten büyük kazanç sağlaya bir ulaşım aracı bisiklet. Nihayet bizde de Avrupa’daki gibi bu konuda ciddi adımlar atıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, bisiklet yollarının yapımı için hazırlanan projelere destek verecek ve bisiklet sürmek isteyen bisikletçilerin yüzü gülecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017