Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Biyogaz İşlemede Yeni Çözüm ''Tak Ve Kurut''

Yeni CIAT Drypack ürün serisi endüstriyel tesisler, çiftlikler, atik su arıtma tesisleri, atik tesisleri için geliştirilmiş bir biyogaz kurutma çözümüdür.
Biyogaz İşlemede Yeni Çözüm ''Tak Ve Kurut''
Drypack bir tüp isi esanjörü, bir su soğutucu ve son derece verimli bir damla ayırıcıyı kurulumu ve bağlaması hızlı ve kolay homojen bir çerçeve montaj sisteminde birleştiren bir "tak ve kurut" sistemidir. Biyogaz elektrik, isi ve biyometan üretiminde muazzam bir tasarruf potansiyeli sunar. İslenmemiş haldeyken çok sayıda katışık madde (H2S, NH3, siloksan, vb.) ve doymuş miktarda su buharı içerir. Bu kötü buhar kalitesi enerji verimliliğini azaltır ve basta motor ve arıtma ekipmanı olmak üzere geri kazanım kurulumlarının kullanım ömrünü kısaltır. Drypack kurulumu ve bakimi kolay etkili bir kurutma çözümüdür ve kurulumlarınızı etkili bir biçimde korur. Sistemin Drypack One, Drypack Flex ve Drypack Plus olmak üzere üç farklı versiyonu mevcuttur.

Maksimum 800Nm3/sa hava arıtma kapasitesine sahip Drypack One, tarımsal biyogaz tesislerinin en yaygın çalışma koşullarına uygun olarak yapılandırılmış 8 modelden oluşmaktadır. Maksimum 2500 Nm3/sa hava arıtma kapasitesine sahip Drypack Flex ihtiyaçlara uygunluk ve kurulum kolaylığı arasındaki en iyi dengeyi temsil etmektedir. CIAT sistem bileşenlerini belirli bir kuruluma özel verilere uygun olarak seçer ve optimize eder. Sistem “Tak & Kurut” tasarımının bütün avantajlarıyla birlikte bir çerçeve içinde sunulmaktadır. Maksimum 6000 Nm3/sa kapasiteye sahip Drypack Plus en yüksek uyum seviyesine sahip en güçlü versiyondur. Gaz tipi, akis hızı, sıcaklık ve istenen nem seviyesi ne olursa olsun, CIAT bileşenleri sinirsiz kombinasyonlar sunmaktadır. Almanya’da ve dünyanın dört bir yanında 1300’ü aşkın biyogaz kurutma kurulumu şimdiden CIAT sistemleri ile donabildi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017