Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BKM, Yeni Konser Alanı İçin Yer Arıyor!

Turkcell Kuruçeşme Arena’nın bulunduğu araziyi Astaş Holding’in satın alması üzerine BKM, yeni konser mekanı bulmak için arayışlarına hız verdi.
BKM, Yeni Konser Alanı İçin Yer Arıyor!
Turkcell Kuruçeşme Arena’nın bulunduğu arazi, geçen ay Astaş Holding tarafından satın alındı. Ardından Astaş’ın patronu Vedat Aşçı, Ekonomist’e bu araziye lüks otel inşa edileceğini açıkladı. Yerli yabancı pek çok sanatçının konser vermekten keyif aldığı arazi üzerinde kiracı olarak bulunan Kuruçeşme Arena’nın işletmecisi Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) bundan sonra ne yapacağı ise merak konusu.

2002 yılından bu yana her yıl bu mekanda konser düzenlediklerini söyleyen BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe, bu yıl mekanda sezon finali yapacaklarını anlatırken konserlerin mekandan bağımsız olarak devam edeceğini belirtiyor. Bekçe, BKM olarak yeni bir mekan baktıklarının altını çiziyor. Birkaç alternatif oluşturduklarını ifade eden Bekçe, bu mekanı da Turkcell desteğiyle işletmeye devam edeceklerini vurguluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017