Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BlackBerry PlayBook Özellikleri Nelerdir?

BlackBerry'in geçen sene piyasaya çıkardığı ama bugün bile tablet piyasasında ağırlığı olan PlayBook 16 GB versiyonu ile Türkiye'ye merhaba dedi.
BlackBerry PlayBook Özellikleri Nelerdir?
BlackBerry tarafından geçen sene piyasaya sürülen PlayBook, Haziran ayından itibaren Türkiye’de de satışa sunuldu. Özellikle hem dünya hem de Türkiye’de tablet piyasasında büyük bir hareketlilik olduğunu hatırlatmak gerekir. Belli ki BlackBerry’de bu hareketliliği görerek Türkiye piyasasına uzun bir süreden sonra da olsa PlayBook tabletleriyle giriş yaptı.

PlayBook’tan girdiğiniz BlackBerry World’da Android ve İPhone’da alışa geldiğiniz bazı oyun ve uygulamalara rastlamanız olası. PlayBook özel kaplaması sayesinde elinizden kaymıyor ve uzun süre oyun oynadığınızda bile elinizin terlemediğini fark ediyorsunuz. Cihazın 7 inçlik boyutu da çok bir tablet beklentiniz yoksa mobilite açısında önemli bir avantaj. Tablet pil ömrü açısında da iyi bir performans sunuyor. Uzun süre oyun oynadığınızda bile rahatça bir gün boyunca PlayBook tableti şarj etmeden kullanabiliyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017