Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Blake Lively, Gucci’nin Yeni Yüzü Oldu

Blake Lively’yi tanımayan yok. Stil ikonu olarak kabul edilen ve her yaptığı takip edilen ünlü yıldız, dünya modasına yön veren markalardan Gucci’nin yeni parfümünün yüzü oldu. Biz de bu güçlü işbirliğinin detaylarını sizler için inceledik.
Blake Lively, Gucci’nin Yeni Yüzü Oldu
Gucci, uzun yıllardır dünyanın en tarz veya en trendy diyebileceğimiz markaları arasında kendini ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiş durumda. Bu sonbahar, markanın Kreasyon Direktörü Frida Giannini, yeni bir parfüm efsanesi olmaya aday Gucci Premiére’in ikonik ve sofistike formunu tasarlamış.

Hollywood cazibesinden esinlenilen bu tasarımla ve modern bir ikon olan Blake Lively’nin sunumuyla birlikte yeni parfüm, markanın ne kadar yenilikçi ve çağdaş olduğunu gözler önüne seriyor.

Daha önceki Gucci parfümlerinden bildiğimiz gibi her Gucci kadını direnme, güç ve feminenlik duyusunun birleşmesiyle hep önde olmayı seven bir kadın. Bu ister kariyer, ister aşk hayatı olsun böyle. Ve bu kadınlar aynı ayrıcalığı parfümleri için de talep ediyor. Sonuç olarak Gucci elbisesiyle kırmızı halıda süzülen kimi hemcinsleri gibi her bir kadın, Gucci Premiére anını yaşamaya layık.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017