Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW 1 M Coupe Teknik Özellikleri ve Test Sürüşü

Car Dergisi yazarlarından Yaman Yılmaz, BMW 1 M Coupe test sürüşünü ve aracın özelliklerini bu ayki sayıda anlatıyor. Yazar, BMW 1 M Coupe’nin son dönemde kullandığı en iyi otomobil olduğunu söylüyor.
BMW 1 M Coupe Teknik Özellikleri ve Test Sürüşü
Car Dergisi yazarlarından Yaman Yılmaz, BMW 1 M Coupe test sürüşünü ve aracın özelliklerini bu ayki sayıda anlatıyor. Yaman Yılmaz: “BMW 1 M Coupe için rahatlıkla son dönemde kullandığım en iyi otomobil diyebilirim. Safkan bir sürüş otombili olan 340 HP gücündeki 1 M Coupe’yi unutmam sanırım mümkün olmayacak” diye ifade ediyor.

BMW 1 M Coupe, süper spor otomobilleri saymazsak, belli bir seviyenin üzerindeki otomobiller arasında en iyi sürüş keyfini sunan otomobil. Gayet hızlı, tasarımı çekici, sürüşü inanılmaz keyifli ve aynı zamanda muhteşem bir sesi var. Bir safkan sürüş otomobili meraklısı daha ne ister ki?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017