Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW 6 Serisi Gran Coupe Özellikleri

BMW 6 Serisi Gran Coupe, büyük otomobiller şoförlü kullanılır ve çok keyif vermez ön yargımı fazlasıyla kırmayı başladı.
BMW 6 Serisi Gran Coupe Özellikleri
Büyük sınıflardaki otomobillerin genelde şoförlü kullanımlar için daha uygun olduğunu düşünürüm. Önde oturmak için uzun bir otomobille ihtiyaç duyulur mu? Sanırım bunun cevabını bu lansmanda fazlasıyla aldım. BMW 6 Serisi Gran Coupe’den bahsediyorum. Car adına katıdığım BMW 6 Gran Coupe lansmanı, beni bu konudaki ön yargılarımdan kurtardı.

Bmw 6 Gran Coupe’nin görüntüsü gerçekten muhteşem. Coupe formu ustaca korunarak, kapılı bir otomobil haline getirilmiş. Alçak ve geniş bir gövdeye sahip olan Gran Coupe’nin direksiz kapıları da ayrı bir çekicilik sağlıyor. Günümüzde artık otomobiller birbirlerine çok benziyor fakat BMW’nin mühendisleri, bu otomobilde harika bir iş çıkarmışlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017