Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW 604i Cabrio İnceleme Ve Özellikleri

Testin üstü açılan tek seçeneğini, BMW 640i Cabrio olarak seçtik. Ona baktığımızda da doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz.
BMW 604i Cabrio İnceleme Ve Özellikleri
BMW 640i Cabrio bu rüya garajın güneşe selam verdiğimiz tek seçeneği. Bu garajı oluştururken içerisinde bir tane Cabrio olmasını planladık ve bunun için de BMW 640i Cabrio’yu tercih ettik.

Ona baktığımı zaman iyi bir karar verdiğimizi net bir şekilde görüyoruz. Bilgisayar ekranlarında gördüğümüz tasarım çalışmalarının birebir olarak yola yansımış hali olduğunu düşünüyoruz. İddialı bir tasarımı var ve ona baktığımız zaman öncelikle dikkatimizi çeken konulardan biri, zarafeti temsil eden bir simge gibi olması. Akıcı hatları var ve üstünü açtığımız zaman gerçek bir tanrıçaya dönüşüyor. Üstü ister kapalı olsun ister açık olsun her zaman güzel görünüyor ama biz onunla güneşi damarlarınıza kadar hissediyor olmayı çok sevdik. BMW tasarımının tüm özelliklerini kullanıyor ve çok çekici görünüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017