Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW M6 Gran Coupe Teknik Özellikleri

BMW M6 Gran Coupe, M GmbH’nın ürettiği en pahalı model olma özelliğine sahip. Anca gücü, yol tutuşu ve hem konforlu hem de çok dinamik olabilmesiyle Gran Coupe, kendisine ödenen paranın karşılığını sonuna kadar veriyor.
BMW M6 Gran Coupe Teknik Özellikleri
MGmbH’nın hazırladığı yarışçı BMW’ler elbette çok daha pahalılar. Fakat seri üretimden çıkan “normal binek” olarak üretilen M’ler arasında en pahalısı M6 Gran Coupe. Türkiye’deki dev ÖTV ile başlangıç fiyatı 282 bin Euro olarak açıklandı. Peki, bu pahalılığı hak ediyor mu?

Bizce evet!.. Çünkü o, İtalyan aygır ve boğaları kadar hızlı! Ayrıca, tüm M’ler arasında en “yakışıklı”sı da. 4.4 litrelik M Twin Power Turbo V8 motor 560 HP güce ve 680 Nm maksimum torka sahip! Bu da harika performans rakamları anlamına geliyor: 0 – 100 km/s 4.2 saniye, 80 – 120 km/h esneklik 4. Vites 3.6 sn, 5. Viteste 4.5 sn, maksimum hız ise 305 km/s! Üstelik arkada iki kişi için Rolls-Royce konforunda yer sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017