Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bmw Z4 Coupe’de İtalyan Zarafeti

Ne güzel bir kombinasyon: Bavyeralı otomobillere İtalyan kıyafetleri… BMW için Zagato, Z4 bazlı baştan çıkarıcı bir coupe tasarladı.
Bmw Z4 Coupe’de İtalyan Zarafeti
İşte karşımızda… Sabahın tatlı güneş ışığının altında Comer Gölü Limanı… Yumuşak ışığa rağmen bu coupe günahkar bir kırmızı renkle yanıyor. Parıltı o kadar güçlü ki insan yanına yaklaşmaya korkuyor. Karoserin girinti ve çıkıntılarında, aydınlıkla karanlığın birçok geçişiyle karşılaşıyorsunuz. Tabi ki önce bir kamyondan indiriliyor. Sanatçıların mükemmel çalışmalarını daha da mükemmel hale getirdikleri Torino’dan kamyona bindirilen araç gece boyunca bu kamyonda yolculuk etti.

Mühendisler ve tasarımcılar orada tüm detayları defalarca kontrol ettiler. Çünkü hepsinin birbiriyle uyumlu olması gerekiyordu: Neticede bu araç herhangi bir İtalyan dizayn çalışması değil, Zagato’nun BMW Z4 Coupe yorumuydu. Yani en iyi Alman tekonolojilerinin üzerine giydirilmiş şık bir İtalyan elbisesiydi ve Villa d’Este’nin teraslarında düzenlenen otomobil güzellik yarışmasına katılmak için hazırlanmıştı. Yani en küçük bir hata yapma şansları bile yoktu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017