Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW Z4 Özellikleri ve İnceleme

Günümüzün en etkileyici rüya otomobillerinden biri olan BMW Z4, özellikle kırmızı renkle çok daha ateşli bir görüntü sergiliyor.
BMW Z4 Özellikleri ve İnceleme
Rüya otomobilleri kullanmak, onlara hükmetmek her zaman büyük bir keyif olmuştur. Bu tip otomobillerle karşılaştığımız zaman elbette bizim de yaptığımız ilk şey ona uzun uzun bakmak oluyor. İşte BMW Z4 test parkına geldiğinde de bunu tekrarladık ve kırmızı renklerin ardında, asfaltın üzerinde ilk aklımıza gelen onun bir ateş gibi göründüğü oldu.

Ülkemizde 184 HP’ye kadar güç üreten birçok motor seçeneği bulunan Z4’ün fiyat etiketleriyle 68 bin 459 Euro’dan başlıyor. Yani Z4’e sahip olmanın bedeli 150 bin TL’den biraz daha fazla. Ancak böylesi bir rüya otomobili için bu rakamın gayet mantıklı olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Tamam, etiket bedelini ödeyebileceklerin sayısı çok fazla değil ama fiyat en azından o kadar da ulaşılmaz değil.

BMW Z4’ün tasarımı hakkında çok fazla konuşmaya gerek yok. Yani yorumu fotoğrafları gözleyecek olan sizlere bırakıyoruz. Neticede bu otomobil ateş gibi görünüyor ve insanın ruhunu canlandırıyor. Tasarım konusunda söylemek istediğimiz tek şeyse tavanı ister açık olsun ister kapalı, iki haliyle de son derece çekici göründüğü. Aslında bu bile çok önemli bir özellik, çünkü tavanı açıkken çok şık görünen birçok cabrio, tavan kapandığında o kadar da güzel durmuyor. Z4 ise her iki haliyle de çevresinde büyüleyici bir etki bırakıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017