Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BMW Z4 sDrive 20i İnceleme Ve Özellikleri

Üstü açık karizmasıyla BMW Z4, 2.0 litrelik benzinli başlangıç motoruyla bile oldukça etkileyici olmayı başarıyor.
BMW Z4 sDrive 20i İnceleme Ve Özellikleri
Tasarım ve fiyat olarak pek çok farklı alternatifin bulunduğu bu araçlarda BMW’nin Z4 modeli geçtiğimiz yıl yenilenerek eski modelin olumsuzluklarından kurtulmuştu. Şimdi ise model yeni 2.0 litrelik başlangıç versiyonu dahil edildi. Z4 tasarım olarak tam bir roadster. Uzun burun, kısa arka kısım, yere yakın gövde, şişkin halar onun için göz alıcı olmasını sağlayan detaylar. Bununla birlikte test aracındaki gibi kırmızı renk aracın “Ben burdayım” demesine neden oluyor.

Aracın iç mekanına geçildiğinde ise öncü modelden izlerin olmasına rağmen hemen hemen her şeyin yeni tasarlandığı dikkat çekiyor. Genel olarak bakıldığında kullanılan malzeme kalitesi başarılı iken işçilik sınıf ortalamalarını yakalıyor. Bir önceki nesilde iç mekan diğer motor seçeneklerinden zayıf kalıp ucuz bir etki yaratıyordu.

Bir BMW klasiği olarak uzun bir opsiyonel listesine sahip olan Z4 ne yazık ki standart donanımıyla çok başarılı değil. Test aracındaki gibi abartı olmayan aksesuarları satın aldığınızda satış fiyatı 15 bin TL civarında artıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017