Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

BNP Paribas Cardif Emeklilik Mini Cooper Kazandırıyor

BNP Paribas Cardif Emeklilik, yeni ve mevcut bireysel emeklilik sözleşmesi sahibi katılımcılarına Mini Cooper kazanma şansı sunuyor.
BNP Paribas Cardif Emeklilik Mini Cooper Kazandırıyor
3 Eylül - 3 Aralık 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanya kapsamında tek seferde yapılacak her 150 TL katkı payı ödemesi için BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterileri bir çekiliş hakkı kazanıyor. Kampanyadan, 3 Aralık 2012 tarihine kadar BNP Paribas Cardif Emeklilik’te bireysel emeklilik sözleşmesi yaptıran katılımcıların yanı sıra, BNP Paribas Cardif Emeklilik’te hali hazırda sözleşmesi bulunan katılımcılar da yararlanabiliyor. Büyük ödülün 1 adet 2012 model Mini Cooper otomobil olduğu kampanyada 5 adet Apple Yeni iPad ve 50 adet Apple iPad Shuffle katılımcıları bekliyor.

Kampanya’dan faydalanmak üzere yeni bireysel emeklilik sözleşmesi yaptırmak isteyen katılımcıların TEB şubelerine, BNP Paribas Cardif Emeklilik acentelerine veya 444 43 23 numaralı telefondan Müşteri İletişim Merkezine başvurmaları yeterli. Yeni ve mevcut BNP Paribas Cardif Emeklilik müşterileri kampanya detaylarına ve katılım koşullarına (www.bnpparibascardif.com.tr) adresinden ulaşabilirler. 14 Ocak 2013 tarihinde yapılacak olan çekilişin sonuçları, 20 Ocak 2013 tarihinde duyuruluyor olacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017