Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bodrum Milas Havalimanı Farklı Bir Atmosfer Sunuyor

Dünyanın her yerinde rastlanabilecek standart mekanlara en tipik örneklerden olan bir terminal yapısı olmasına rağmen Bodrum Havalimanı, işlev ve güvenlik ihtiyaçlarından doğan zorunlu uygulamaların yarattığı baskı ve tekdüzelikten kurtulmayı başarıyor.
Bodrum Milas Havalimanı Farklı Bir Atmosfer Sunuyor
Bodrum Merkeze 40 kilometre, Milas’a 15 kilometre ve en yakın deniz sahili Güllük’e 8 kilometre uzaklıkta bulunan, Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Bodrum Milas Havalimanı, 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak, 3 Haziran 2012 tarihinde yapılan törenle hizmete girdi.

Bodrum Havalimanı sadece seyahat noktası olarak değil, ışığın ve gölgenin özenli dengesi ve doğal atmosferiyle ön plana çıkıyor. Aspen tarafından özel olarak üretilen Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımı asma tavan sistemi dokuma tezgahı görüntüsüyle ve ardından yansıyan derin deniz mavisiyle yerel değerleri bünyesinde taşıyor, saydamlığıyla bina Milas’ın ovadan dağlara uzanan doğal manzarasıyla bütünleşiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017