Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bodrum Regnum Escana Evleri’nde Huzur!

Bodrum’un merkezindeki Regnum Escana Evleri, yerel değerlere önem veren mimarisi ve detaycı “akıllı ev” konforuyla, gelenekle moderni birleştiren bir proje. Dört mevsim yaşanmak üzere kurgulanmış bu villanın dekorasyonunda şehir yaşantısından uzaklaştıran bir huzur yaratmak için amaçlanmış.
Bodrum Regnum Escana Evleri’nde Huzur!
Bodrum’da herkesin gönül koyduğu bir koy vardır ama tarihi kale manzarası herkes için aynı anlama gelir herhalde. Halikarnas Balıkçısı’nın salaş kasabasından bugüne çok şey değişse de, yarımadanın kalbi hep aynı manzarada atar sanki. Regnum Escana Evleri’nde konuk olduğumuz villanın bahçesinden doyumsuz manzarayı izlerken aklımızda bunlar var…

Mimarisi Erdal Tusavul’a ait 25 villadan oluşan projenin iç mimari konsepti ise Sinan Kafadar imzası taşıyor. Bodrum’un karakteristik taş yapısını özgün bir yorumla devam ettiren evler, bulundukları coğrafyayla uyum içinde “akıllı ev” teknolojisinin son yenilikleriyle donatılmışlar. Uzaktan cep telefonu ve internet aracılığıyla evin ısıtma ve kliması önceden çalıştırılabiliyor, aydınlatma ve televizyon da dahil olmak üzere tüm elektrikli ve elektronik aletler kumanda edilebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017