Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bodrum Sandaletleri Yeniden Sahnede

HUBU Design By Husna markasıyla çocukluk hayalinin peşinde, Ali Güven’in Bodrum sandaletlerine yeniden hayat veren Hüsna Bülbüloğlu, adeta birer sanat eseri yarattıklarını anlatıyor.
Bodrum Sandaletleri Yeniden Sahnede
İnatçı, aklına koyduğunu yapan ve mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahip olan Hüsna Bülbüloğlu’nun hikayesi Trabzon’da başlayıp Amerika’da eğitim ve kariyerle devam ederken; Bodrum’da bambaşka bir yöne doğru evriliyor. Hüsna Bülbüloğlu, Ali Güven’in Bodrum sandaletlerinin en önemli özelliklerini ve ekibiyle aynı kaliteyi nasıl sürdürebildiklerini anlatıyor. “Bodrum sandaletleri; dayanıklılığı, hiçbir kimyasal madde kullanılmayan ve çok özel yöntemlerle tabaklanan, en iyi yerli danalardan elde edilen organik deriden yapılıyor olmasıyla dikkat çekiyor. Biz de bu sandaletleri aynı şekilde üretmeye devam ediyoruz. Her aşaması elle yapılıyor, asla makine kullanmıyoruz. Örgü modellerimizin dünyada örneği yok.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017