Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Bodrum’un 5 Yıldızlı Villaları

Bodrum’da satışı Imaj Real Estate Co. tarafından yapılan Hebil 157 projesi, 5 dönüm arazi üzerinde 5 adet villayla 5 yıldızlı konfor ve ayrıcalıklı yaşam sunuyor.
Bodrum’un 5 Yıldızlı Villaları
Asimetrik çizgileri geometrik formlarla buluşturan mimarisi ile Bodrum’a yepyeni bir soluk getiren Hebil 157 projesi, Mimar Alper Aytaç imzasını taşıyor. 5 dönüm arazi üzerinde, 5 villadan oluşan proje, Hebil Koyu’nun sükunet dolu manzarasına bütünüyle hakim. Projeyi oluşturan 5 binanın 5’i de birbirinden farklı. Bu farklılık, binaların kendilerine özgü konumlarından, sahip oldukları manzara açılarından ve çevreyle olan iletişimlerinden kaynaklanıyor.

Venedik’teki Murano Adası’nın meşhur camının Sicis marka mozaikleriyle kaplanan havuzun içi ve evin banyolarının duvarları ışığı yansıtıyor. Evin bahçe katındaki her odasından görülebilen 48 metrekarelik havuz, asimetrik çizgisiyle adeta ufka doğru uzanıyor ve sonsuzluk hissi veriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017